Operator maszyn CNC, darmowe zakwaterowanie WYSOKIE PREMIE

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Altenburg , Altenburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • Produkcja części dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Obsługa tokarek, frezarek i szlifierek sterowanych CNC ze sterowaniem Siemens (840D Solution Line).
  • Mocowanie części
  • Ustawianie  punktu 0
  • Wprowadzanie drobnych poprawek do sterowania
  • Niezależna wymiana narzędzi
  • Kontrola jakości
  • Pomiary zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Pielęgnacja i konserwacja zgodnie ze specyfikacją
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Praca w systemie 3- zmianowym

Wymagania

  •  Doświadczenie jako operator CNC ( możliwość przyuczenia)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 2300€ netto miesięcznie + dodatek nocny
  • Premie

         dla pracowników, którzy przepracują 4 tygodnie bez okresów nieobecności – premia w wysokości 250 € brutto
         dla pracowników, którzy przepracują 8 tygodni bez okresów nieobecności – premia w wysokości 500 € brutto
         dla pracowników, którzy przepracują 12 tygodni bez okresów nieobecności – premia w wysokości 1000 € brutto

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
  • Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
  • Wsparcie polskojęzycznych rekruterek
  • Praca od zaraz