Operator maszyn CNC

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Metz , Francja

Opis stanowiska

Szukamy zmotywowanych kandydatów do obsługi maszyn CNC w branży automotive, a konkretniej do produkcji części do silników i skrzyń biegów. Praca w okolicach Metz we Francji, a to już brzmi jak przygoda, prawda?

No to przybliżmy to z innej perspektywy!

Szukasz pracy, która nie tylko zapewni ci stabilność finansową, ale także otworzy drzwi do pracy w znanej firmie francuskiej? Oto co mamy dla ciebie:

  • Po pierwsze - co ważne znajomość języka obcego nie jest wymagana!
  • Zatrudniony będziesz na podstawie francuskiej umowy co daje możliwość pobierania francuskiej emerytury oraz innych świadczeń
  • Liczne premie oraz bonusy: za Twoją wytrwałość i zaangażowanie
  • Zwrot za podróż do Francji - 150 euro
  • Zapewnione wyposażone zakwaterowanie: Komfortowe miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy - zasługujesz na to!
  • Pomoc w dopełnieniu formalności przed wyjazdem: My zajmiemy się formalnościami, Ty skup się na pakowaniu walizki!
  • Na miejscu będziesz częścią polskiego zespołu, więc nie musisz się martwić o barierę językową
  • Firma zapewnia również profesjonalne wdrożenie! Zespół zadba o to, żebyś czuł się pewnie i komfortowo od pierwszego dnia pracy
  • Dodatkowe udogodnienia na miejscu to stołówka pracownicza oraz parking dla personelu.
  • Klient zapewnia odzież pracowniczą, więc nie musisz się martwić o ubranie do pracy. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz trochę gotówki, możemy zorganizować zaliczkę już po pierwszych dwóch tygodniach pracy.
  • Ta oferta pracy nie jest tylko na chwilę. Jest to szansa na stabilność i rozwój w branży automotive na lata. Nasz klient szuka ludzi, którzy chcą się związać z nim na dłużej.

Oczekiwanie wobec kandydata:

  • Musisz mieć trochę doświadczenia w branży - przynajmniej 6 miesięcy na maszynach z takimi sterownikami jak Siemens, Fanuc czy NUM.
  • Posiadanie własnego samochodu nie jest wymagane, ale mile widziane. Dzięki temu będziesz miał większą elastyczność w dojeździe do pracy za co przewidziana jest kilometrówka dla kierowców.

Tak czy inaczej, jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC i chęć do pracy, to czekamy na twoją aplikację!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.