OPERATOR MASZYN bez doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy! Pewna praca na długi okres czasu!

Lokalizacja

Holandia , Utrecht , Rotterdam , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta zajmującego się magazynowaniem i dystrybucjom owoców egzotycznych poszukujemy osób na stanowisko OPERATORA MASZYN.

Nie musisz posiadać doświadczenia na tym stanowisku- wszystkiego Cię nauczymy.

Opis stanowiska:
Obsługa maszyny produkcyjnej
Kontrola jakości na każdym etapie pracy
Zgłaszanie awarii i drobne naprawy
Przygotowywanie produktu do wysyłki i dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
- mile widziane prawo jazdy kategorii B,
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Nasza oferta

- zakwaterowanie,

- legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.