Operator Maszyn/ Automatów Produkcyjnych * 13.27 € brutto/ h + dodatek zmianowy

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, branża Automotive z okolic Eindhoven, Bladel, poszukuje doświadczonych operatorów maszyn

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za obsługę różnorodnych maszyn używanych do produkcji części samochodowych. Twoje zadania będą obejmować obsługę pras mimosiodowych, zgrzewarek, oraz robotów spawalniczych, dbając o sprawne i bezpieczne działanie procesów produkcyjnych. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, w tym pras mimosiodowych, zgrzewarek oraz robotów spawalniczych.
  • Monitorowanie pracy maszyn i wykrywanie ewentualnych usterek lub problemów technicznych.
  • Utrzymywanie maszyn w czystości i dbanie o ich prawidłową konserwację.
  • Wykonywanie prostych napraw i regulacji maszyn w razie potrzeby.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy oraz procedur operacyjnych.

Praca na 2 zmiany:
Pierwsza zamiana od poniedziałku do czwartku od 5:45 do 14:45 a w piątki od 5:45 do 12:00
Druga zmiana od poniedziałku do czwartku od 15:45 do 23:45 a w piątki od 12:00 do 18:00

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim lub j. niemieckim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Cechujesz się zdolnościami manualnymi
  • Mile widziane prawo jazdy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 13.27 € brutto/ h + dodatek zmianowy (20 %) (około 485 € netto/ tydzień) + możliwość zaliczki
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 104.75 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (35.51 € tygodniowo)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****