OPERATOR MASZYN – 2450 EUR netto + BONUSY – 16792 Zehdenick- Niemcy- tylko 100 km od Szczecina/Krajnika Dolnego

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Berlin , Angermünde , Eberswalde , Niemcy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Obsługa automatycznych systemów zrobotyzowanych
Ustawianie linii w przypadku zmiany produktu lub zamówienia, a następnie ponowne uruchamianie linii
Monitorowanie produkcji
Kontrola jakości, a w przypadku wystąpienia błędów, inicjowanie działań naprawczych
3 zmiany: 6-14 / 14-22 / 22-6 (max 1 raz w miesiącu nocki)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
Doświadczenie w obsłudze w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych
Posiadanie własnego auta

Nasza oferta

Praca tylko około 100 km od Szczecina i Krajnika Dolnego/ 60 km od Berlina
Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie 2450 EUR netto miesięcznie + bonusy:
- dodatek za dojazdy do domu: EUR 100 tygodniowo netto (€ 400 miesięcznie)
- dodatek do kosztów noclegu: EUR 20 za każdy dzień roboczy (około € 440 miesięcznie)
Możliwość nadgodzin
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym
Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 100,00 do 150,00 tyg.