Operator linii maszyn CNC

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Metz , Francja

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Branża automotive (produkcja elementów do silników samochodowych/skrzyń biegów)

Miejsce pracy: okolice Metz, Francja
Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku (praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Fanuc, NUM)- min 6 msc

Oferujemy:

Francuską umowę o pracę tymczasową
Stawkę miesięczną netto 2100-2300 euro
Liczne premię oraz bonusy
Bonus za podróż do Francji - 100 euro
Dietę za każdy roboczodzień
Zapewnione zakwaterowanie (wyposażone)
Pomoc w dopełnieniu formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.