OPERATOR ŁADOWARKI KOŁOWEJ. BELGIA, Kallo

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Kallo , Belgia

Opis stanowiska

Operator ŁADOWARKI KOŁOWEJ Volvo L110

Miejsce pracy: Kallo, Belgia

Opis stanowiska:
Mieszanie różnych produktów podczas kompostowania
Załadunek na linie mieszalnicze odpadów
Praca na 2 zmiany: I zmianę 6:00 - 14:00, II zmianę 14:00 - 22:00

Wymagania

Czego oczekujemy?
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Sumienności oraz dokładności w wykonywaniu obowiązków
Podstawowej znajomości języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta

Oferujemy:
Zatrudnienie na belgijskich warunkach.
Stawka do uzgodnienia/ zależna od doświadczenia
Bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
Dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4090-5113 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
Premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2215-2770 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
Gwarantowane 38 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin - płatne 150%.
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145 €/tydzień (pokój 1-osobowy).
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie.
Termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!