Operator Koparko Ładowarki w Well

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Venray , Holandia

Opis stanowiska

Firma specjalizuje się w uprawie, przetwórstwie i sprzedaży warzyw dla przemysłu mrożonego, konserwowego i świeże. Koncentrują się na uprawach organicznych i biodynamicznych. Obszar upraw obejmuje łącznie ponad 6500 ha, rozmieszczonych na obszarach w Holandii, Niemczech i Francji. Zatrudniają specjalistów od upraw, operatorów maszyn, kierowców ciągników rolniczych, operatorów maszyn samojezdnych, pracowników fizycznych do pakowania.

Opis stanowiska:
• firma zajmuje się produkcją, przetwarzaniem warzyw
• operator koparki będzie ładował produkty (marchewka, groszek, por i inne) do maszyny
• praca w hali i na zewnątrz
• załadunek i rozładunek ciężarówek
• stawka brutto € 14,00
• praca w systemie 2 lub 3 zmiany w zależności od sezonu
• praca w Well

Wymagania

• doświadczenie + mile widziany certyfikat
• umiejętność organizacji własnej pracy
• znajomość j. angielskiego lub j. holenderskiego dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat B

Nasza oferta

• Holenderską umowę o pracę
• wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
• wypłaty tygodniowe na konto
• wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
• opieka polskich koordynatorów
• odpłatne ubezpieczenie
• zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi
• transport do pracy w NL: auto firmowe lub rower

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji,
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami