Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim do Niemiec

Stawka

25.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Coburg , Stuttgart , Niemcy

Opis stanowiska

Zadania/ Zakres prac:

  • samodzielna obsługa koparek gąsiennicowych i kołowych,
  • wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych,
  • wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami,
  • mile widziane umiejętności pracy na koparce z czerpakiem i chwytakiem przy melioracji i kanalizacji.
  • fizyczna pomoc przy pracach ziemnych.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,
  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.
  • długoterminową, stabilną i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.