Operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim do Niemiec

Stawka

18 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Zadania/ Zakres prac:

  • samodzielna obsługa koparki 16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dbałość o dobry stan techniczny,
  • wykonywanie wykopów wąsko przestrzennych - głębokich na 7m, szer. na 2m,
  • wykonywanie wykopów do przeprowadzania rur,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami,

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe,
  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.