Operator koparki przeładunkowej - Niemcy

Stawka

16.40
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Memmingen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
operator koparki przeładunkowej

Miejsce pracy: Memmingerberg - Niemcy
Przewidywany start: 11.03.2024
Stawka: podstawa 15,51€ brutto + dodatek 0,89€ = 16,40€ stawka z dodatkiem

Praca na złomowisku przy załadunku i rozładunku kontenerów.

Wymagania

  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • podstawowa (minimum A2) znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na koparce (uprawnienia nie są wymagane)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
  • możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • niemieckie ubezpieczenie
  • 25 dni płatnego urlopu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec