Operator koparki → Praca blisko granicy!

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa koparki kołowej
  • rozładunek drewna z ciężarówek
  • transport drewna do magazynu
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • praca w Baruth/Mark (ok.120km od granicy)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
  • doświadczenie w obsłudze koparki kołowej
  • uprawnienia na obsługę koparki
  • prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy (warunek konieczny!)
  • gotowość do pracy zmianowej

Nasza oferta

  • wynagrodzenie; 15€ brutto/h + 40€ diety dziennej
  • możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w biurze
  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6 miesicach)
  • praca u stałego Klienta (bez konieczności częstej zmiany miejsca zatrudnienia)
  • zwrot kosztów za ubranie robocze
  • możliwość wybrania zaliczki