Operator GIĘTARKI/ Prasy Krawędziowej * od 510 € NETTO/ 40h

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Oss , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent konstrukcji stalowych z Oss,
poszukuje doświadczonych operatorów pras krawędziowych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obróbkę stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych, cystern, kratownic oraz konstrukcji małej infrastruktury przy użyciu prasy krawędziowej. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• przygotowywanie materiałów
• kalibracja sprzętu i regulacja urządzeń, zmiana narzędzi zgodnie z rysunkiem technicznym
• kontrola procesu obróbki i jakości elementów
• transport elementów i materiałów przy użyciu suwnicy
• konserwacja i dbałość o dobry stan techniczny maszyn

Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (minimum A2)
  • Masz doświadczenie jako operator pras krawędziowych
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego i obsługiwać suwnice

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), buty ochronne oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: od 510 € netto/ 40h
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy rowerem (4.5 km)