Operator frezarki CNC z językiem holenderskim

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Zwolle , Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Dl naszego klienta w Zwolle poszukujemy osoby na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC

Jako operator CNC jesteś odpowiedzialny za obsługę, konwersję i ustawianie frezarek. Obróbka skrawaniem to jeden z większych działów w tej firmie. W ostatnich latach dział znacznie się rozrósł. Np. nowe frezarki zakupiono w 2012 i 2015 roku. Realizowane pod zamówienie produkty są bardzo zróżnicowane, od małych serii do dużych pojedynczych sztuk. Nasz klient jest specjalistą w obróbce blach przy użyciu szerokiej gamy maszyn. Produkują wszystko od początku do końca.

Oczekujemy

Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego - warunek konieczny
Szkolenia z zakresu frezowania
Możliwość samodzielnego programowania
Dokładności i skrupulatności
Dużej samodzielności na stanowisku
Mieszkanie w okolicach Zwolle dużym atutem (oferujemy również zakwaterowanie)

Oferujemy

Dobre zarobki zgodne z CAO
Tygodniowe wypłaty
Zwrot kosztów za dojazdy
Szansę na stały kontrakt w firmie przy dobrych wynikach
Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
Auto służbowe
Ubezpieczenie