Operator frezarki CNC-okolice Eindhoven*

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

Opis stanowiska

-Obsługa frezarki CNC (frezarki pionowe CNC 3, 5 osiowe)

-umieszczanie wyrobów w maszynie

-kontrola procesu obróbki poprzez kontrole wizualne oraz pomiary przyrządami pomiarowymi.

-praca na systemie Fanuc

Zakład jest dostawcą wysokiej jakości komponentów żeliwnych dla firm z branży samochodów ciężarowych, motocykli, budowy jachtów i rolnictwa. W tym celu stworzono ultranowoczesny park maszyn CNC. Oprócz kilku centrów obróbczych, nasz klient posiada również całkowicie zrobotyzowane linie produkcyjne.

Wymagania

-znajomość jeżyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

-doświadczenie minimum kliku miesięczne w obsłudze maszyn CNC, najlepiej frezarek;

-umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki

-umiejętność zmiany narzędzi w maszynach

-znajomość rysunku technicznego

Nasza oferta

-250 euro bonusu po przepracowaniu 2 miesięcy, następnie 750 euro po przepracowaniu 12 miesięcy,

-pracę na 3 zmiany z 20% dodatku zmianowego,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.