Operator frezarki CNC * 500 - 550 € NETTO/ tydzień

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Terneuzen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent elementów maszyn z Terneuzen,
poszukuje doświadczonych operatorów frezarek CNC.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę uniwersalnej frezarki CNC LAGUN GBM 42 ze sterowaniem Heidenhain 540 (osie: X (4000) Y (1200) Z (1500)) - przy produkcji metalowych elementów maszyn.
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• przygotowywanie materiałów,
• programowanie i kalibracja sprzętu zgodnie z rysunkiem technicznym,
• kontrola jakości i regulacja urządzeń (dokładność do 0.1 mm),
• konserwacja i dbałość o dobry stan techniczny maszyn

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (minimum A2)
  • Masz doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain i odpowiednie uprawnienia
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), buty ochronne oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: okres próbny: 16 € brutto/ h (500 - 550 € netto/ tydzień)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych, koszt ok. 50 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień ok. 24 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem (5 km)