Operator frezarki CNC, +/- €1950 – €2160 netto miesięcznie

Kategoria

Operator

Lokalizacja

IJmuiden , Heemskerk , Haarlem , Holandia

Nasza oferta

Masz doświadczenie jako operator maszyn frezujacych CNC? Szukasz nowej, stabilnej pracy z gwarantowanymi godzinami pracy? Praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie świetną ofertę!!!

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401
Dla jednego z naszych klientów w Velsen Noord poszukujemy kandydata na stanowisko:
Operator maszyn frezujacych CNC
Obowiązki:
Zamocowujesz materiał w maszynie
Robisz pomiary
Kontrolujesz wyprodukowane części
W razie potrzeby grantujesz produkty
Produkujesz duże serie
Praca nie wymaga programowania
Nasze oczekiwania:
Posiadasz doświadczenie w obsłudze frezarek CNC min 6 miesięcy
Jesteś odpowiedzialny i samodzielny
Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowej
Oferujemy:
+/- €1950 – €2160 netto miesięcznie (+/-€450 – €500 tygodniowo)
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Rower służbowy (5,5km z zakwaterowania do pracy)
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.