Operator EPT oraz Reachtruckerzy poszukiwani! praca w Tilburg, atrakcyjne zarobki co tydzień

Lokalizacja

Holandia , Eindhoven , Tilburg , Niemcy

Opis stanowiska

Szukasz pracy w magazynie i masz doświadczenie w logistyce i prowadzeniu EPT? Więc szukamy wƚaśnie Ciebie! Oferujemy pracę w firmie największego sklepu internetowego z produktami zwierzęcymi. Szukasz długoterminowej współpracy?  Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Stawka 11,86€
Miejsce: Tilburg lub Den Bosch
Poszukujemy również pracowników z doświadczeniem oraz znajomością języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym do pracy na stanowisko Reachtruckera.
Stawka: 12,46€ + dodatki
Zainteresowany? Nie czekaj, APLIKUJ!

Wymagania

- Dobra organizacja pracy

- Dokładność i samodzielność

- Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym

- Mile widziane prawo jazdy

Nasza oferta

- Wynagrodzenie tygodniowe

- Pracę od poniedziałku do niedzieli, 8h/dziennie, 2 dni wolnego w tygodniu

- Atrakcyjne dodatki: zmianowe, za nadgodziny, za pracę w sobotę, niedzielę i święta

- Możliwość zamieszkania w służbowym mieszkaniu

- Transport do pracy