Operator dźwigu gąsienicowego do pracy w Belgii

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Położony na obszarach wiejskich Kinrooi nasz klient specjalizuje się w wielu gatunków drewna liściastego, takich jak: topola, dąb, buk i jesion.
Dzięki ich szczegółowej wiedzy i wieloletnim stałym kontaktom ze sprawdzonymi partnerami i współpracownikami, zawsze są w stanie dostarczyć właściwy produkt dopasowany do profilu swoich klientów.
Różnorodność ich sieci klientów obejmuje cały przemysł przetwórstwa drzewnego. Nasz klient nie tylko działa w Europie, także na innych kontynentach, posiada biura sprzedaży w Egipcie i Chinach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Obowiązki

  • obsługa dźwigu gąsienicowego oraz ciężarówki
  • wycinanie drzew w sposób przyjazny dla środowiska
  • transport drzew

Wymagania

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi dźwigu
  • prawo jazdy C+E
  • kod 95
  • odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • własny transport

Nasza oferta

Oferujemy

  • umowa belgijska
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (do negocjacji)
  • oferta długoterminowa
  • zatrudnienie w firmie ceniącej wartości rodzinne
  • zakwaterowanie 75 euro/tygodniowo
Możliwość wyjazdu od zaraz.