Operator CNC/praca od nastepnego tygodnia

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Utrecht , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracował w firmie zajmującej się produkcją części dla przemysłu motoryzacyjnego i wykorzystującej frezarki CNC, z systemem FANUC.

Praca jest na dwie zmiany - poranną i popołudniową, z możliwością zrobienia nadgodzin w sobotę lub niedzielę, jeśli chcesz.

Praca jest na dłuższy okres czasu, będziesz miał swój pokój jednoosobowy. Praca jest juz od poniedzialku (23 stycznia). Zakwaterowanie blisko pracy, dlatego nie jest potrzebny transport.

Wymagania

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

● Masz co najmniej 1 rok odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

● Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku angielskim;

Nasza oferta

Co oferujemy:

● Wypłatę dobrego wynagrodzenia (480 - 500 € NET tygodniowo);

● Konto emerytalne ze Stipp(+);

● Zakwaterowanie przez Eming i według standardu SNF (pokój jednoosobowy);

● Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

● Dobrej jakości odzież roboczą;

● Jedna osoba kontaktowa;

● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.