Operator CNC - Tokarz * 2400 € netto/ miesiąc

Stawka

2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Memmingen , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, producent metalu z okolicy Memmingen, Ottobeuren
- poszukuje doświadczonych operatorów CNC - tokarzy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obróbkę metalowych elementów przy użyciu tokarki. Do Twoich zadań należeć będzie konserwacja, konfiguracja i obsługa maszyny zgodnie z instrukcją. Będziesz także weryfikował wszystkie wymagane materiały, rysunki i dokumenty, a także przeprowadzał pośrednie kontrole produktu, aby zapewnić wysoki standard jakości.
Zazwyczaj praca na systemie Fanuc i Siemens na 3, 4 lub 5 osiach.

Praca na 3 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:
  • Znasz komunikatywnie język niemiecki (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy (około 25 km)
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (15-go): 2 400 € NETTO/ miesiąc
  • Umowę na warunkach niemieckich oraz od 25 dni urlopowych
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie