Operator CNC, praca od zaraz, zamieszkanie blisko pracy!

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z branży międzynarodowego i krajowego przemysłu dostawczego, zatrudniająca około 100 pracowników. Specjalizują się w obróbce metalu półproduktów / odlewów i dostarczaniu w pełni zmontowanych modułów. Ich podstawową działalnością jest toczenie i frezowanie CNC. Poszukują operatorów na 2 pozycje (toczenie lub frezowanie). W zakresie obowiązków operatora maszyn obrabiarek CNC leży zazwyczaj: czytanie ze zrozumieniem rysunków technicznych, sprawdzanie wymiarów wytworzonych objektów i wykonywanie korekty błędów, bieżąca kontrola pracy maszyny / obrabiarki CNC, ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki, programowanie maszyny CNC, jeśli jest to konieczne.

Wymagania

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

  • Masz co najmniej 1 rok odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku angielskim;
  • Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport lub prawo jazdy.

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;
  • Dobre wynagrodzenie;
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Osoba kontaktowa w Twoim języku;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.