Operator CNC - obsługa tokarki / frezarki - niemiecka umowa - 2300 euro na rękę

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy , Abenberg , Apolda , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn CNC
  • Język programowania Fanuc, Sinumeric, Heidenhain i Siemens - mile widziane
  • Obróbka materiałów metalowych w małych lub większych seriach
  • Konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, tokarz, frezer, operator maszyn sterowanych numerycznie lub pokrewne
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn ze sterowaniem numerycznym Sinumeric lub Heidenhain
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy oraz własny samochód mile widyiane

Nasza oferta

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie ok. 2300 Euro netto miesięcznie (etat), składające się ze stawki godzinowej oraz diet. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych