Operator CNC

Stawka

223.20 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Sunndalsøra , Mosjøen , Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszych kilku klientów szukamy mechaników przemysłowych do pracy w miasteczku Sunndalsora.

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy operatora CNC w Sunndalsora lub Mosjoen.
Zakres obowiązków:

  • programowanie głównie z maszynami CNC na warsztacie
  • programowanie i regulacja maszyn CNC
  • ustawianianie i obsługi obrabiarek do wiercenia, frezowania i szlifowania
  • nowa produkcja i kontrola części w ramach subskrypcji (rysunku technicznego)
  • czytanie planów części i rysunków
  • naprawa sprzętu i części
  • korzystanie i obsługa różnego typu maszyn ręcznych
  • mechanika - w ramach potrzeby
Projekt rozpoczyna się od zaraz, możliwość zatrudnienia na stałe.

Wymagania

  • min. 3-5 lat doświadczenia na stanowisku operatora CNC,
  • samodzielność,
  • referencje (telefoniczne) z poprzednich projektów/pracy,
  • doświadczenie z prac montażowych/konserwacyjnych/remontowych jest dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub dźwig
  • znajomość j. angielskiego/norweskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasza oferta

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • pełne ubezpieczenie
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • stawkę godzinową – 223,2-227,05 kr/h
  • 37,5h roboczych w tygodniu + możliwe nadgodziny
  • darmowe ubrania zapewnione przez pracodawcę od pierwszego dnia współpracy

Przesyłając CV prosimy o dopisanie klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych.