Operator CNC

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Metz , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998
GRH Polska we współpracy z francuskim klientem poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko:
  OPERATOR CNC
Miejsce pracy: okolice METZ, FRANCJA
od zaraz z możliwością długiej współpracy

Warunki współpracy:

  • Wynagrodzenie netto na poziomie 2100 – 2300 euro
  • Zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę tymczasową
  • Dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Dodatki między innymi za godziny nadliczbowe, pracę zmianową, staż pracy
  • Dietę dzienną
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bonus z tytułu podróży do Francji oraz podróży powrotnej – 2 x 100 euro
  • Wszystkie formalności przed zatrudnieniem odbywają się online

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na w.w. stanowisku – minimum 6 msc.
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych: mikrometry i suwmiarki
  • Znajomość systemów: Siemens, Fanuc lub Num

Zakres obowiązków:

  • Obróbka części automotiv: elementy silników i skrzyń biegów
  • Konfiguracja maszyny (półautomaty i manualne), wymiana narzędzi
  • Kontrola jakości elementów i dokonywanie regulacji (bez programowania)
  • Czytanie rysunków technicznych

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.