Okolice BERLINA! Opiekunka/Opiekun od 26.04.dla 87-letniej Seniorki, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1700€ na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Dresden , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla Seniorki od 26.04., 16548 Glienicke-Nordbahn (miejscowość z liczbą mieszkańców ok. 12 tys., 15 km od Berlina, Brandenburgia).

BLISKO - 15 KM OD BERLlINA!

Opiekunka/Opiekun z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1700 Euro/mies. netto („na rękę”).

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 87 lat, 150 cm, 65 kg.
Seniorka cierpi na niskie ciśnienie krwi, osteoporozę oraz początki spokojnej demencji (bywa zdezorientowana, zapomina się, jest przy tym bardzo miła i przyjazna).

Porusza się za pomocą balkonika - nie potrzebuje pomocy podczas wstawania.

NIE MA opieki w nocy.
NIE MA inkontynencji.

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania się.

Przebieg dnia: 7:30-8:00 pobudka, poranna pielęgnacja, śniadanie, 13:00 obiad, drzemka,, kawa/ciasto, 18-19:00 kolacja, wieczorna pielęgnacja, Podopieczna chodzi spać SAMODZIELNIE o różnych godzinach.

Podopieczna mieszka sama (dom z ogrodem, na posesji są 4 kury i 1 kogut). Rodzina mieszka na miejscu i dostarcza zakupy.
Sklepy w odległości pieszej. Dobre połączenie komunikacyjne z Berlinem.

Seniorka lubi spędzać czas w ogrodzie, spacery, wycieczki i grać w gry - na zewnątrz/poza domem należy jej towarzyszyć

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna: własny pokój, internet, rower.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego ( gotowanie i regularne podawanie posiłków i napojów, pranie, prasowanie, sprzątanie itd.);
-pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy myciu/kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, spędzanie czasu w ogrodzie, gry, przypominanie o wzięciu lekarstw itp.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.