Ogrodnik / Hausmeister - złota rączka, 13,50€ -14,50 €brutto/h, Diepholz, Niemcy

Stawka

13.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Diepholz , Niemcy

Opis stanowiska

  • wykonywanie drobnych napraw wewnątrz budynków, takich jak naprawa kranów, zamków
  • montaż oraz przygotowanie do rozbiórek
  • sprzątanie i utrzymanie czystości wewnątrz domów
  • nadzór nad systemami bezpieczeństwa w budynkach
  • pielęgnacja ogrodów, w tym koszenie trawy, przycinanie krzewów, sadzenie roślin
  • utrzymywanie ogrodu w doskonałym stanie estetycznym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy ogrodnika i/lub w dziedzinie drobnych napraw budowlanych
  • umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych i narzędzi budowlanych
  • samodzielność, skrupulatność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • elastyczność
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy
  • wynagrodzenie 13,50€ - 14,50€ brutto/h
  • zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym (oplata 250€ / miesiąc)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
  • przyjazne środowisko pracy
  • wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku