odlewnik / formierz / szlifierz atrakcyjna praca w Niemczech

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Nadzór procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie form odlewniczych
  • Obsługa pieców do wytapiania
  • Wprowadzanie metalu do form odlewniczych
  • Obsługa maszyn
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane
  • Mile widziane doswiadczenie w odlewnictwie kokilowym

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pokojach 1-os z WIFi (odpłatne)