Nurnberg - Oferta pracy dla Opiekunki / Start 15.12 BONUS SWIATECZNY

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Erlangen , Nürnberg , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Firma Benway Care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka ze znajomością j.niemieckiego do samotnej seniorki w Nurnberg.

Start 15.12 na min 6 tyg#1600 euro netto msc BONUS SWIATECZNY

Podopieczna to samotna seniorka z początkująca demencja, ze wzgledu na wiek pojawia sie u niej oslabienie starcze, w zaleznsci od dnia jest forma lepsza lub slabsza. Jest spokojna, sympatyczna. Duze wsparcie Pflegedienst.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, na obrzezach Nurnberg, dlatego potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach dnia, prowadzeniu domu, zakupach.

Do dyspozycji dla opiekunki:
własny pokój, internet, łazienka, Tv

Wymagania

WYMAGANIA:
Znajomość j.niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad seniorami
Dyspozycyjność na wyjazd na min 5-6 tyg
Mile widziane referencje,dokumenty potwierdzające doświadczenie

Nasza oferta

OFERUJEMY:
1600 euro netto za msc + BONUS SWIATECZNY
Składki odprowadzane do niemieckiej kasy chorych
Pewne,sprawdzone zlecenie na wyjazd
Wsparcie ze strony koordynatorów