Niepaląca opiekunka do samotnego seniora na 5 tygodni od 26.09.22!

Lokalizacja

Bad Saulgau , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy NIEPALĄCEJ opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego od 26.09.22 na 5 tygodni do samotnego Pana Wolfganga mieszkającego w miejscowości Bad Saulgau (kod pocztowy: 88348).

Pan Wolfgang jest po udarze oraz ma zaburzenia rytmu serca i dnę moczanową.  Ma często duszności przez chorobę serca – do dyspozycji w domu aparat tlenowy do samodzielnej obsługi przez seniora. Pan potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych i prowadzenia domu. Senior dużo czyta, rozwiązuje krzyżówki i surfuje w Internecie. Na dwór nie lubi wychodzić. Ma bóle nóg i nie lubi wysiłku. Lubi od czasu do czasu wypić lampkę wina lub piwo.

Przerwa jest codziennie 2 godziny, można spokojnie wyjść. Sklepy są bliziutko. 100 Euro na zakupy na tydzień. Do dyspozycji opiekunki rower.

Podopieczny mieszka w dużym mieszkaniu  (ok 120 metrów kw) w nowoczesnym bloku z windą na trzecim piętrze. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój oraz Internet. Łazienka jest wspólna, WC osobne. W łazience dostępne są prysznic i wanna, podopieczny korzysta jedynie z prysznica.

Wymagania

Numer Oferty: K/01045

Nasza oferta

zatrudnienie na umowę zlecenie
 organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
 pełne ubezpieczenie/ZUS od średniej krajowej