Niemcy | Operator wózka widłowego wysokiego składu | 16,00 €/h

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Leipzig , Niemcy

Obowiązki:

·       Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
·       Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
·       Kompletowanie zamówień ze skanerem

Wymagania:

·       Uprawnienia na wózki widłowe
·       Min. 6 mies. doświadczenia
·       Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Co oferujemy?

·      Świetną stawkę godzinową 16,00€/h! + dodatki za nocki i weekendy
·      Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
·      Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
·      Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
·      Stabilną pracę dwuzmianową (od poniedziałku do soboty)
·      Wynagrodzenie zawsze na czas
·      Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
·      Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu!
·      Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
·      Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
·      Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w NiemczechChcesz wiedzieć więcej?

Kliknij APLIKUJ, by przejść do formularza
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.