Niemcy: oferty pracy dla kucharzy, kelnerow, sprzedawców, pokojowych, zapraszamy również pary i studentów

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Aachen , Aalen , Bergen auf Rügen , Niemcy

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na Wyspie Rugia w Niemczech (180km od Szczecina) w branży gastronomicznej, hotelarskiej, usługowej.

Posiadamy oferty pracy dla
-Kelnerow
-Kucharzy
-Pokojowych
-Sprzedawców

Posiadamy oferty pracy w restauracjach, hotelach, a dla sprzedawców w wędzarni oraz piekarni.

Zapewniamy godne warunki pracy i płacy, na niemieckich warunkach, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawca.
Nasze usługi pośrednictwa są dla Państwa całkowicie darmowe.

Praca nad Morzem Baltyckim. Sezonowo lub calorozcznie - w zależności od oferty

Stanowiska

KELNER
—> zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie, pensja od 2400 €, ważna znajomość języka niemieckiego, kelner ma również bardzo dobre napiwki

KUCHARZ

—> stawka od 2600€, zapewnione zakwaterowanie, ważne doświadczenie

SPRZEDAWCA

—> stawka od 2300€, zapewnione zakwaterowanie

Posiadamy oferty dla PAR oraz możliwość przyjazdu dla STUDENTÓW w okresie wakacyjnym jako pomoc kuchenna, kelnerska lub personel sprzątający.

Prosimy o wysłanie CV a my skontaktujemy się z Państwem celem dobrania najlepszej oferty pracy. Zależy nam na indywidualnym podejściu do kandydatów, dlatego po krótkiej rozmowie telefonicznej jesteśmy w stanie przedstawić możliwe oferty.

W razie pytań proszę dzwonić
+49 162 42 47 187

Rozmowa po polsku, odpowiemy na wszystkie pytania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia oraz znajomosci języka niemieckiego (kelner, sprzedawca)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.