Naprawa i serwis samochodów ciężarowych Niemcy Holandia. Mechanika. Automotive.

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Holandia , Niemcy

Miejsce pracy: Holandia, Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Naprawa i serwis samochodów ciężarowych Niemcy Holandia. Mechanika. Automotive. Praca w Holandii. Oferty pracy w Niemczech. Opis pracy: Będziesz budował i przebudowywał ciężarówki w sposób całkowicie niezależny. Zajmiesz się diagnostyką, naprawą i serwisem samochodów ciężarowych Mercedes Benz.

Wymagania:

  • Dokładna i samodzielna praca na podstawie rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej 5+ lat doświadczenia w pracy jako wykwalifikowany mechanik samochodów ciężarowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 40 godzin/tydzień 625-650 euro po opodatkowaniu
  • zapewnione zakwaterowanie