Murarz

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Szukają Państwo nowego wyzwania w Szwajcarii?

Chętnie Państwu w tym pomożemy!

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy murarza od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Murarz

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: M/praca-za-granica.net

Jakie zadania czekają na Państwa:

  • Ogólne prace murarskie
  • Produkcja elementów betonowych, szalunków ściennych i stropowych wraz z betonowaniem
  • Praca przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych
  • Prace przy nowych budynkach i przebudowach
  • Układanie prętów zbrojeniowych, szalowanie i betonowanie

Jakie są wymagania, czego oczekujemy od Państwa:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Czysty i samodzielny sposób pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta
  • Znajomość języka niemieckiego, inne języki mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Co Państwu oferujemy:

  • Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas
  • Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę
  • Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy
  • Przyjemna atmosfera pracy