Montowanie przekaźników - Stawka 14,70 Euro !!! Ede

Lokalizacja

Holandia , Apeldoorn , Tilburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • montowanie przekaźników szeregowych w wielkościach do około 50 sztuk w partiach do kilkuset dziennie (przyuczymy Cię do tego zadania ważne, abyś była/był dokładana/y i precyzyjna/y),
  • wykonywanie pomiarów (elektrycznych) i kontrolowanie wizualne produktów,
  • powtarzanie prac wykonywanych systematycznie i z dużą dokładnością.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego,
- mile widziane doświadczenie i umiejętności wykonywania precyzyjnych prac montażowych, mechanicznych i elektrycznych itp.,
- odczytywanie/interpretowanie rysunków produkcyjnych oraz przepisów/instrukcji,
- sprawność motoryczna,
- dobry wzrok w związku z wielkością elementów oraz umiejętność rozróżniania kolorów,
- gotowość do przyuczenia do pracy na różnych stanowiskach, w różnych oddziałach,
- proaktywna postawa, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność, ale również umiejętność pracy w grupie,
- po przyuczeniu zdolności do identyfikowania błędów w produktach, wykazywanie inicjatywy w celu ich zapobiegania/korygowania, przedstawianie sugestii dotyczących rozwiązań, ulepszeń,
- umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku,
- zdolność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy z komputerem/ekranem dotykowym i (stosunkowo prostymi) programami do kontroli produkcji.

Nasza oferta

  • stawka 14,70 euro brutto - sklada sie na nia podstawa w wysokosci 13,92 euro brutto oraz dodatek ADV do kazdej godziny w wysokosci 5,67%,
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności