Monterzy instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Emmendingen , Niemcy

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Remont kompletnych łazienek
  • Wymiana wanien, WC, umywalek
  • Odnowienie ciepłej i zimnej wody, a także ścieków

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe
  • własna działalność gospodarcza
  • sprzęt do pracy (podstawowe narzędzia)
  • PPE (odzież robocza + buty ochronne S3)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (min jedna osoba w przypadku ekipy)
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd własny do miejsca pracy)
  • zaświadczenia A1 (ubezpieczenie ZUS) i Freistellung.

Nasza oferta

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz
  • stawkę godzinową 33-35€
  • nieograniczone godziny pracy
  • nowe korzystne projekty
  • pewne zarobki wystawiane na podstawie cotygodniowych faktur i rozliczane na podstawie dziennego raportu przepracowanych godzin
  • pomoc konsultantów w razie wątpliwości
  • stały nadzór naszych specjalistów nad projektem od jego rozpoczęcia aż do zakończenia
  • pracę wyłącznie z pracodawcami, którzy zostali sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej
  • zakwaterowanie często zapewnia niemiecki pracodawca. W przypadku braku zakwaterowania chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnego noclegu w możliwie najbliższej lokalizacji do miejsca pracy.