Monter/Stolarz – Ronse Belgia

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Montaż metalowych listew przypodłogowych, dopasowywanie ich za pomocą sprzętu laserowego
Montaż ścian warstwowych, cięcie na wymiar
umieszczanie profili do podwieszania sufitów
Montaż płyt sufitów podwieszanych o konstrukcji metalowej (np. model cmc)
umieszczanie drzwi pcv, drzwi do komór chłodniczych i regulacja
umieszczenie drzwi samoprzesuwnych
umieszczanie wszelkiego rodzaju mebli
oraz wszelkiego rodzaju profili wykończeniowych

Wymagania

Masz doświadczenie z pcv / alu / drewnem
Masz wiele lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego
Lubisz różnorodność
Jesteś elastyczny
Jesteś zmotywowany i chętny do nauki
Mówisz komunikatywnie po angielsku

Nasza oferta

- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 15,00 euro brutto/h
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.