MONTER/KONSERWATOR AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH. HOLANDIA, Sliedrecht.

Lokalizacja

Dordrecht , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w SLIEDRECHT (3361) poszukujemy pracowników na stanowisko:
MONTER/KONSERWATOR AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

Firma posiada 5 oddziałów w Chinach, USA, Australii, Polsce i Holandii. Produkuje głównie hydrauliczne urządzenia wibracyjne, wiertnice do palowania i wiercenia w gruncie oraz pompy pogłębiające i koparki amfibijne.

Praca jest w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 z możliwością nadgodzin – 42,5 godziny na tydzień
Praca w większości na zewnątrz ze względu na gabaryty produktu.

Twoje obowiązki:

Naprawa i konserwacja agregatów

Czego oczekujemy?

Znajomości instalacji hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
Umiejętności pracy z narzędziami pomiarowymi (prąd) i monterskimi
Znajomości budowy i działania silników diesla
Doświadczenia jako monter
Umiejętności czytania rysunków technicznych / elektrycznych
Umiejętności naprawy usterek, wymiany podzespołów
Komunikatywnej znajomość języku angielskiego lub holenderskiego
Wykształcenia techniczngo – budowa maszyn rolniczych, ziemnych lub podobnych – będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €2600 netto miesięcznie przy 40 godzinach (+/- €600 tygodniowo dla os. z własnym zakwaterowaniem)
+/- € 465,00 tyg. dla osób z zakwaterowaniem agencyjnym
Stała praca, 42,5 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Zwrot kosztów podróży
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.