Monter/ka części blaszanych Niemcy DARMOWE zakwaterowanie min. 1550 Euro netto

Lokalizacja

Heilbronn , Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż zespołów blach na wydziale montażowym
  • Wykonywanie prac regulacyjnych na napędach i jednostkach dla naszych systemów
  • Obsługa pras krawędziowych
  • Praca tymczasowa w innych działach

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w charakterze montera/ operatora maszyn
  • chęć do pracy w systemie 2 zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Nasza oferta

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pełny pakiet socjalny
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: min 13 EURO BRUTTO/ GODZINA
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu WIFI, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy
  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • możliwość długoterminowej współpracy
możliwość zatrudnienia również par