Monter żaluzji i rolet - Szwajcaria

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Szwajcaria

Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: żaluzji i rolet.

Miejsce parcy: Bazylea / Szwajcaria

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:
- Montaż osłon drzwi i okien
- Montowanie żaluzji i rolet
Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w montażu żaluzji i rolet
- Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B + samochód
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
- CV w języku polskim lub w języku niemieckim
Oferujemy:
- Wynagrodzenie 33.00 - 34.00 CHF/h brutto + 16 CHF/dzień netto Spesen
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Pełny etat
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.

Kontakt telefoniczny: 0049160-2163542 pn.-pt. w godz. 08:30-16:00