MONTER. WŁASNE AUTO WYMAGANE REJON AMSTERDAM. Schiphol-Rijk

Wymagania

Czego oczekujemy?
Posiadasz wykształcenie średnie, najlepiej w dziedzinie inżynierii elektrycznej
Masz doświadczenie w montażu konstrukcji aluminiowych lub innych (środowisko produkcyjne)
Umiesz posługiwać się narzędziami monterskimi i elektronarzędziami
Jesteś zaznajomiony z czytaniem rysunków konstrukcyjnych i schematów monterskich
Posiadasz zdolności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów
Jesteś energiczny i proaktywny, z nastawieniem na rozwój / szkolenia
Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Znajomość technicznego języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód
Posiadanie własnego zakwaterowania w okolicach Hoofddorp, Haarlem, Aalsmeer, Amstelveen lub Amsterdamu będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

Posiadasz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych lub aluminiowych? Potrafisz pracować samodzielnie z rysunkiem technicznym i szukasz stabilnej pracy na długi okres czasu? Zgłoś się do nas!
Dla naszego klienta w Schiphol-Rijk (1119) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter
Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją wszelkiego rodzaju aluminiowych łodzi (ratunkowych, patrolowych) oraz innych produktów z aluminium, wykorzystywanych w przemyśle morskim jak i rafineryjnym. Wytwarzają tam przede wszystkim urządzenia dostępu ze statku na ląd takie jak trapy teleskopowe, podnośniki, dźwigi magazynowe czy kolumny przeciwpożarowe, które zapewniają bezpieczne przejście ze statków w przemyśle morskim i petrochemicznym.

Twoje obowiązki:
Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów aluminiowych zgodnie z rysunkiem technicznym
Budujesz i dostosowujesz zmontowane elementy by służyły bezproblemowo
Rozpoznajesz i usuwasz wszelkie usterki
Posługujesz się wszelkiego rodzaju elektro narzędziami oraz kluczami

Co oferujemy?
Wynagrodzenie +/- €1950 - €2380 netto miesięcznie przy 40 godzinach
Wynagrodzenie +/- €450 - €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
Wynagrodzenie od €16,00 brutto za godzinę
Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Ubezpieczenie zdrowotne
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.