Monter sztucznej trawy (Niemcy, Belgia, Holandia)

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Aachen , Aalen , Niemcy

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich – holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,00-18,00 EUR brutto / godzinę
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • rozwijanie trawy z rolki
  • kierowanie trantorem
  • prace montażowe
  • praca w podróży – Belgia, Niemcy, Holandia

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY
  • samochód – mile widziany

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.