Monter szalunków stolarz cieśla. Praca w Niemczech. Darmowe zakwaterowanie.

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Monter szalunków stolarz cieśla. Praca w Niemczech. Budowa szalunków drewnianych na podstawie prefabrykowanych planów w budownictwie i inżynierii lądowej. Tworzenie planów szalunków na podstawie programu CAD. Obsługa frezarki na produkcji do produkcji paneli szalunkowych. Przygotowywanie danych do obróbki CNC. Ogólne przygotowanie do pracy przy budowie i produkcji szalunków Wszystko związane z produkcją betonu. Obsługa nieruchomości i konstrukcji budowlanych.

Wymagania:

  • Niemiecki na poziomie A2
  • prawo jazdy + samochód

Oferujemy:

  • Zmiana dzienna 14€ brutto + 28,00 € diety dziennej
  • stawka miesięczna za 173 godzin pracy - 2 300,00 €