Monter szaf sterowniczych

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Arnhem , Holandia

Zarabiaj w Holandii, nie rezygnując z życia w Polsce!

Firma Willems GmbH nieprzerwanie od 1995 r. zatrudnia fachowców pracujących wyłącznie w przemyśle i budownictwie.
Jesteśmy średniej wielkości firmą, która stawia na stałą współpracę. Wielu spośród naszych pracowników jest z nami od ponad 10 lat, bo doceniają indywidualne podejście, przyjazną atmosferę i możliwość pracy w zgranym zespole.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Arnhem (Holandia)

Numer referencyjny: MO-NL21-ARN/praca-za-granica.net

dobre zarobki, darmowe mieszkanie, sprawdzona firma

OPIS STANOWISKA:

  • praca na granicy z Niemcami,
  • wykonywanie prac elektrycznych przy szafach sterowniczych,
  • samodzielna budowa szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych zgodnie ze schematem instalacji z zachowaniem norm technicznych (czytanie rysunku technicznego),
  • praca długoterminowa.

WYMAGANIA:

  • konieczne wykształcenie zawodowe (np. elektryk, elektronik, elektromonter),
  • doświadczenie w kontroli i testowaniu urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i pojazd osobowy umożliwiający dojazd do pracy i na kwaterę.

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę w języku polskim według niemieckich stawek branżowych,
  • bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (bez pośredników),
  • bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie: pokój jednoosobowy, kuchnia i łazienka,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 580 euro tygodniowo (wypłacane zawsze na czas),
  • regularne podwyżki według obowiązujących taryf branżowych,
  • tygodniowe wypłaty,
  • 25 dni urlopu w 1. roku pracy (w późniejszych latach do 30 dni urlopu),
  • dodatek do nadgodzin +25% (od przepracowanych 41 godzin w tygodniu),
  • premię urlopową i bożonarodzeniową,
  • zwrot kosztów za ubrania robocze i narzędzia,
  • wpłaty na osobistą książeczkę oszczędnościową (13,50 € miesięcznie),
  • dietę w wysokości 20 € za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie 600 €),
  • Alternatywnie: dieta w wysokości 42 € za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie - 1260 €), jeśli masz własne zakwaterowanie. Chętnie pomagamy w poszukiwaniu odpowiednich kwater

Znamy trudności związane z pracą za granicą i jesteśmy w pełni świadomi tego, co oznacza dla Waszych najbliższych długotrwała rozłąka. Dlatego możecie liczyć na naszą wyrozumiałość, pomoc w codziennych sprawach i wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów powstałych zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim.

W trosce o naszych pracowników oferujemy ponadto:

  • indywidualną opiekę dysponenta w języku polskim (24/7),
  • organizację ubezpieczenia zdrowotnego i pomoc w zgłoszeniu do urzędu skarbowego,
  • wsparcie w uzyskaniu niemieckich świadczeń, np. Kindergeld (comiesięczny zasiłek na każde dziecko).

Oferta obejmuje niemiecką umowę o pracę (napisaną w języku polskim) z wszystkimi dodatkami, których nie otrzymałbyś w przypadku umowy holenderskiej:

  • twoje zarobki 'na rękę' będą większe: przy przepracowanych 40 godz./tydzień ‒ 2500 € netto miesięcznie (w tym tygodniowe wypłaty),
  • pracując w Holandii z niemiecką umową, otrzymujesz miesięcznie 8% więcej brutto. Jest to dodatkowe świadczenie pracodawcy jako urlopowa premia do zarobku,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • dwa razy więcej dodatku rodzinnego na każde dziecko (minimum 219 € na każde dziecko co miesiąc),
  • zapewniamy dostęp do pełnej opieki zdrowotnej dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • ochrona przez zwolnieniem z dnia na dzień (ewentualne wypowiedzenie tylko z wyprzedzeniem i prawem do zasiłku),
  • składki emerytalne odprowadzane od 1. dnia pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij do nas życiorys, a my skontaktujemy się z Tobą!