MONTER STOISK MEBLOWYCH STOLARZ (m/k/d) - Praca w niemieckiej sieci sklepów meblowych

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

 Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809), to certyfikowane Biuro zajmujące się rekrutacją pracowników chcących podjąć pracę głównie w krajach niemieckojęzycznych. Od 2015 roku współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę koordynatora na każdym etapie współpracy.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta rekrutujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- możliwość podjęcia stałej współpracy
- praca w pełnym wymiarze godzin
- miesięczne zarobki: od 2200 E netto (pierwsza klasa podatkowa)
- zorganizowane BEZPŁATNE zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
- możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
- gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne)

ZADANIA:

- praca w sklepie meblowym (wymiana stoisk)

- demontaż istniejących ekspozycji
- montaż nowych ścianek oraz mebli

OCZEKUJEMY:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie jako stolarz (mile widziane)
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w miejscu pracy
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- umiejętność czytania rysunku technicznego

- prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziane)

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA PRACY?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów:

TELEFON: 660 080 799, MAIL: [email protected]