Monter/spawacz praca z SolidWorks | Raalte | WARX Personeel

Stawka

540.00
(NETTO )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Deventer , Zwolle , Almelo , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Raalte poszukujemy spawacza/szlifierza.

Praca polega na spawaniu cienkich blach cynkowych o grubości od 1 do 3 mm.
Spawanie 80% Mig/Mag, 15% zgrzewanie punktowe i 5% Tig
Są to części ogólnie widoczne więc muszą być dobrze wyszlifowane.
Części są przeważnie tylko szczepiane, a niewielka część jest spawana.
Pracujemy na podstawie rysunku na komputerze, spoiny są przedstawione kolorystycznie na rysunku w programie Solidworks.
Różne kolory wskazują, jak powinna zostać wykończona spoina.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B, czynne
  • umiejętność spawania metodami MIG/MAG podstawowo TIG - nie musi być certyfikatu
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - komunikatywnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość systemu Solidworks i pracy na nim

Nasza oferta

  • umowa holenderska
  • wypłaty tygodniowe
  • pokój jednoosobowy 92,50e/tydzień
  • samochód firmowy
  • wsparcie koordynatora
  • ubrania firmowe bez kosztów
  • maska spawalnicza na wypożyczenie