MONTER-SPAWACZ MAG. HOLANDIA, Purmerend € 30,00/€ 32,00/ h brutto NA HOLENDERSKIEJ DZIAŁALNOŚCI ZZP

Stawka

32.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Amsterdam , Zaandam , Holandia

Opis stanowiska

Opis oferty:

Posiadasz doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych? Czy wiesz, jak czytać rysunek techniczny i potrafisz z nim pracować? Czy posiadasz ważny certyfikat spawalniczy MIG/MAG? Szukasz stabilnej pracy na długi okres czasu z możliwością extra płatnych nadgodzin? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako monter konstrukcji stalowych/spawacz w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.
Stabilna praca na długi okres czasu w systemie jednozmianowym. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

O firmie:

Nasz klient jest wiodącym projektantem i producentem średnich i ciężkich konstrukcji stalowych dla budownictwa mieszkaniowego i niemieszkalnego, jak również dla przemysłu produkcyjnego i przetwórczego.
Od ponad 60 lat realizuje wysokiej klasy rozwiązania stalowe które muszą spełniać najnowsze normy BHP i ochrony środowiska.

Twoje obowiązki:

Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny takie jak platformy, schody, ogrodzenia
Spawasz konstrukcje ze stali czarnej
Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania

Czego oczekujemy?

WAŻNE: Poszukujemy kandydatów którzy maja doświadczenie w montażu konstrukcji wielogabarytowych nośnych i posiadają ważny certyfikat spawalniczy.
Ważne by kandydaci mieli takie doświadczenie – w pracy na hali.
Monterzy z placów budowy, monterzy kadłubów okrętowych, maszyn budowlanych, dźwigów, rusztowań itp nie spełniają oczekiwań pracodawcy.
Posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny
Posiadasz doświadczenie w spawaniu stali czarnej w metodzie 135 i 138
Masz ważne certyfikaty spawalnicze/ podpisy co 6 mc-y w certyfikacie
Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim
Jesteś odpowiedzialny i gotowy do pracy w godzinach nadliczbowych
Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

✅ MONTER-SPAWACZ MAG. HOLANDIA, Purmerend
€ 30,00/€ 32,00/ h brutto NA HOLENDERSKIEJ DZIAŁALNOŚCI ZZP

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Purmerend/ rejon Amsterdam, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER + SPAWACZ MAG

Co oferujemy?

✅ € 30,00/€ 32,00/ h brutto NA HOLENDERSKIEJ DZIAŁALNOŚCI ZZP (MOŻLIWOŚĆ RÓWNIEŻ UMOWY AGENCYJNEJ/ BEZ DZIAŁALNOŚCI).
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym
Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Akcja: F2F
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów