Monter spawacz konstrukcji stalowych | Zandpol |WARX Personeel

Stawka

550.00
(NETTO )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Emmen , Coevorden , Emmen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Zandpol, blisko granicy z Niemcami, poszukujemy montara spawacza konstrukcji. Praca z rysunkiem. Wykonywane produkty to w większości konstrukcje stalowe na hale, ale i schody, podesty, ramy podpory itp.
Praca na jedną zmianę, na długi czas.
Istnieje możliwość negocjowania stawki przy większym doświadczeniu.
Podane zarobki są dla osób korzystających z zakwaterowania firmowego. Osoby posiadające swoje zakwaterowanie proszone są o kontakt w celu ustalenia zarobków.
Praca z intencją na długi czas.

Wymagania

- komunikacja w  języku angielskim lub niemieckim
- prawo jazdy
- certyfikat MIG/MAG
- umiejętność czytania rysunków
- dostęność na długi czas

Nasza oferta

- umowa z holenderskim biurem
- wypłaty tygodniowe
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
- auto firmowe na dojazd do pracy
- wsparcie polskich koordynatorów