Monter rusztowań -Niemcy Frankfurt nad Menem ZAPEWNIONA DARMOWA KWATERA

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Montaz oraz demotaz rusztowan

Wymagania

  • znajomosc jezyka niemieckiego: podstawy
  • minimum roczne doswiadczenie jako monter rusztowan
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejetnosc pracy w zespole
  • brak przeciwskazan do pracy na wysokosciach

Nasza oferta

  • 2500/2600 euro brutto na miesiac na start (po 3 mies podwyzka o 200-250€)
  • zapewnione na umowie 39 h w tyg
  • 30 dni urlopu w ciagu roku
  • system pracy: 10 dni pracy i 4 dni wolne lub bez systemu
  • nadgodziny sa mozliwe
  • zapewniona darmowa kwatera
  • nocne zmiany 20% wiecej platne, niedziele 75% wiecej platne, praca w swieta 200% wiecej platne,
  • niemiecka umowa o prace
  • dieta od 12 € (dojazdowka) i 24 € (normalne diety)
  • zwrot kosztow podrozy 49 euro na miesiac
  • na swieta przysluguje 13 wyplata
  • dodatek wakacyjny 30%.