Monter rusztowań / ekipa monterów * Szwajcaria

Lokalizacja

Anglia

Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy osoby / team na stanowisko: Monter rusztowań.

Miejsce pracy: Zurych (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:
- Montaż i demontaż rusztowań

Wymagania:
- Kommunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie jako monter rusztowań
- Prawo jazdy oraz samochód
- Dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (30-32 CHF brutto/h + 16 CHF diety/)
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii

Osoby spełniajace wymagania zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt telefoniczny: +49 160 216 3542 (pn.-pt. w godz. 08:30-16:00)